Perşembe , Haziran 27 2019
Başlangıç / Genel / GERÇEKTE VAR OLDUĞUNA İNANAMAYACAĞINIZ 8 İNSAN

GERÇEKTE VAR OLDUĞUNA İNANAMAYACAĞINIZ 8 İNSAN

Gerçekte var olduğuna inanamayacağınız 8 insan. Dünyanın her yerinde her bölgesinde bir birinden farklı yeteneklere huylara duygulara düşüncelere ve sıfatlara sahip milyarlarca insan var. Fakat bazıları var ki küçük dilimizi yutmamız için yaratılmış gibiler. İşte onlar


APPAZ İLİEV: Kendisi dünyanın en uzun yaşayan insanı. Daha öncede Guiness Rekorlar kitabına adını yazdıran APPAZ İLİEV. Bu adam tam 122 yaşında ve 19. y.y’ dan kalma tek insan. Peki sırrı nedir sizce? APPAZ İLİEV evlendikten sonra kendi evine çıktığı zaman ömrü boyunca dağda yaşamını dağda geçirmiş. Günlük sporunu ormanda koşu yaparak, yemeğini kendi yetiştirdiği büyük/küçük baş hayvanlardan ve içeceğini de yine kendi büyük/küçük baş hayvanlarından üretmekteydi. Yaşamı tamamen doğaldı. Sadece bir defasında Rusya savaşında kendisi beyaz cepheye gönüllü olarak gitmiştir. 122 yaşında ölen İLİEV 5 yıl öncesine kadar at binebiliyormuş.

BENNY HARLEM: Günümüz çağında internet üzerinden sosyal medya üzerinden fenomen olmak adını duyurmak basitleşti. BENNY HARLEM’de bunlardan birisi. Saçları sayesinde ünlü olan HARLEM görenleri hayrete düşürüyor ve bir bakan bir daha bakmamak için kendini tutamıyor. Aynı zaman da Guiness Rekorlar kitabına da en hacimli saç olarak adını yazdırmıştır. Tam 52 cm yüksekliğinde saçı var.
you jianxia ile ilgili görsel sonucu

YOU JİANXİA: Evet işte buna gerçekten çok şaşıracaksınız. Daha önce hayatınız da hiç böyle birşey görmediğinize emin olabilirsiniz. Bu kadının kirpikleri tam 34,2 cm uzunluğunda bu kadın yaşlı değil veya kirpiklerine özel bir bakım yapmıyor sadece her sabah uyandığında yüzünü yıkadığını belirtiyor. Bir çok yörede uzun kirpik hoş görülse de bazı yörelerde kirpiği olan kişiler toplum tarafından dışlanmaktadır.
sarwan singh ile ilgili görsel sonucu

SARWAN SİNGH: Bir çoğu erkeğin hayali olabilir belkide uzun gür ve parlak bir sakal. Ama bu abimiz biraz işin tadını kaçırmış gibi. Bu abimiz 2.5 m sakalı ile Guiness Rekorları kitabına adını yazdırmıştır.
charles osborne ile ilgili görsel sonucu

CHARLES OSBORNE: Bu adamın hikayesi belki komik gelebilir belki haline üzüleceksiniz fakat kendisi bu durumdan çok memnun. CHARLES OSBORNE 19 yaşında bir domuz kasabında işe başlamış. 3 yıl geçtikten sonra 22 yaşında bir gün çalışırken hıçkırık tutmuş ve bir daha da hiç durmamış şu an 78 yaşında olan OSBORNE uzman araştırmacılar tarafından hesaplandığına göre bu yaşına kadar tam 430 milyon kez hıçkırdığı tahmin ediliyor ve bu da onu Guiness Rekorlar kitabına sokmaya yeter de artar.
chanel tapper ile ilgili görsel sonucu

CHANNEL TAPPER: 19 yaşındaki bu genç ablamız Amerika’da bir üniversite öğrencisi ve bu yaşına kadar özelliğini hiç farketmemiş. CHANNEL TAPPER’i çevresindeki bir çoğu insan dili sayesinde tanıyormuş. Çünkü onun dili normal bir insanınkine göre 3 kat daha uzun. Bunu örneklendirecek olursak. Bir iphone ve avuç içine eş bir dil uzunluğu var.
aneta kielak ile ilgili görsel sonucu

ANETA KİELAK: Dünyanın en genç ve en güçlü kadını olarak tanınan KİELAK 16 yaşında dünya 1.liğine sahip tek insan. 16 yaşında olmasına rağmen 500 kg’lık ağırlığı kaldırarak Guiness Rekorlar Kitabına girmiştir. Daha sonrasında karıştığı bir kavgadan dolayı yarışmalardan men edilen KEİLAK 1 yılın ardından tekrardan yarışmalara geri alınmış ve tam gaz çalışmalarına devam etmiş. 2004-2005-2006 yıllarında da aynı şekilde dünya 1.liğine sahip bir genç kız.
dünyanın en büyük kulaklı insanı ile ilgili görsel sonucu

DÜNYANIN EN BÜYÜK KULAKLI İNSANI: Bu kişi hakkında internette fazla bilgi yok. Fakat bu resmin bize geldiği yerde büyük kulaklı kişilerin asil kişiler olduğuna inanılırmış. Eğer öyleyse bu adam dünyanın en asil adamı olmalı.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ACILI EZME, KREP, PASTANE POĞAÇASI, ANKARA ÇÖREĞİ YEMEK/TATLI TARİFLERİ

ACILI EZME 2 Adet soğan2 Adet yeşil biber2 Adet domates1 Diş sarımsak1 Tutam dereotu1 Tutam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Youtube Abone,İzlenme,Beğeni Arttırma Platformu