Perşembe , Haziran 27 2019
Başlangıç / Genel / Çocukluğunuzu Mahvedecek 8 Şok Edici Çizgi-Film Teorisi

Çocukluğunuzu Mahvedecek 8 Şok Edici Çizgi-Film Teorisi

RUGRATS

rugrats ile ilgili görsel sonucu

RUGRATS’LARDAKİ ENCIKA HAKKINDAKİ TEORİ ÇOCUKLUĞUNUZU EN ÇOK ÜZECEK OLANLARDAN BİR TANESİ. PEK ÇOK İNSAN ENCIKA’NIN ÇİZGİ FİLM DE HEM EN YETİŞKİNLERİ HEMDE BEBEKLERİ ANLAYABİLEN TEK KARAKTER OLDUĞUNU MERAK EDİYOR. TEORİ ÇİZGİ FİLMDEKİ BEBEKLERİN BİR ZAMANLAR VAR OLUP SONRADAN ÖLMÜŞ OLDUKLARINI VAAD EDİYOR. VE ENCIKA BUNUNLA BAŞ EDEBİLMEK İÇİN BEBEKLERİ ZİHNİNDE CANLANDIRDIĞINI VE HAYAL ETTİĞİNİ SÖYLÜYOR.GELMİŞ GEÇMİŞ EN SEVİLEN FİLM KARAKTERLERİNDEN BİRİ OLAN TOMMY’NİN İSE SADECE ENCIKA’NIN HAYAL ÜRÜNÜ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEK İSE DURUMU DAHA DA ÜZÜCÜ HALE GETİRİYOR.

PAMUK PRENSES

PAMUK PRENSES ile ilgili görsel sonucu
PAMUK PRENSES GERÇEKTEN BİR KOKAİN BAĞIMLISI OLABİLİR Mİ ? PAMUK PRENSESİN KOKAİN BAĞIMLISI OLDUĞUNA İNANAN PEK ÇOK DİSSNEY FANI VAR TEORİYE GÖRE 7 CÜCELER ASLINDA YOKLAR CÜCELER SADECE PAMUK PRENSESİN KOKAİN ALDIĞINDA İÇİNE GİRDİĞİ RUH HALLERİNİ TEMSİL EDİYORLAR. PRENSES KOKAİNİN ETKİSİ ALTINDA İKEN UYKUCU MUTLU HUYSUZ YA DA UTANGAÇ OLABİLİYOR. ÇOK FAZLA KOKAİN KULLANDIĞINDA İSE KOKAİN ETKİSİ ONU ZİHİN DÜNYASINA YOLCULUĞA ÇIKARIYOR. PEK ÇOK KİŞİ BU TEORİYE İNANSA DA BİR ÇOĞU BU TEORİYİ ÇILGIN BULUYOR. DİSSNEY YARATICILARININ DA BU KARAKTERİ YAZARKEN BUNLARI DÜŞÜNMÜŞ OLMALARI MÜMKÜN.

HEY ARNOLD

HEY ARNOLD ile ilgili görsel sonucu
ARNOLD’UN BÜYÜKANNE VE BÜYÜKBABASI ASLINDA ANNE VE BABASI OLABİLİRLER Mİ ?ÇİZGİ FİLMİ İZLEYENLERİ ÇİN ARNOLD’UN NEDEN BÜYÜK ANNESİ İLE YAŞADIĞINI VE AİLESİNİN NEREDE OLUĞU MERAK KONUSU.PEK ÇOK İNSAN BÜYÜK ANNE VE BÜYÜKBABASININ ARNOLD’IN GERÇEK ANNE VE BABASI OLDUĞUNA İNANIYOR. ÇİZGİ FİLMDE BU TEORİYİ DESTEKLEYEN PEK ÇOK İŞARETLERDE MEVCUT.BÜYÜK ANNE VE BÜYÜK BABA OLDUKÇA YAŞLI. YAŞLI ANNE BABALARDAN ÇOCUKLARDA GÖRÜLME İHTİMALİ OLDUKÇA YÜKSEK OLAN ARNOLD CHİLE İSİMLİ BİR SENDROM VAR. BU SENDROMA SAHİP ÇOCUKLARIN EN BELİRGİN ÖZELLİKLERİ İSE KAFA TASLARINDA Kİ ŞEKİL BOZUKLUĞU VE PSİKOLOJİK PROBLEMLERE SAHİP OLMALARI BU İKİ ÖZELLİKTE ARNOLD DA MEVCUT.

ÇAKMAKTAŞLAR

ÇAKMAKTAŞLAR ile ilgili görsel sonucu
ÇAKMAKTAŞLAR GELECEKTE YAŞIYOR OLABİLİRLER Mİ ? İNSANLARIN ÇOĞU BU ÇİZGİ FİLMİ İZLERKEN ÇAKMAKTAŞLARIN TARİHİ ÇAĞLARDA YAŞADIKLARINI DÜŞÜNÜYOR. AMA BUNUN TAM AKSİNE HİKAYENİN ASLINDA KIYAMETTEN SONRA GEÇTİĞİNE İNANANLARDA VAR ÇÜNKÜ AİLE MODERN ARAÇ GEREÇLER KULLANIYOR. TEORİYİ ORTAYA ATANLAR AİLENİN KULLANDIKLARI ARAÇ GEREÇLERİ OLASI BİR KIYAMET SONRASINDA KURTULABİLECEK ŞEYLER OLDUĞUNU İDDAA EDİYORLAR. BUNA BENZER BİR TEORİ DE JETGİLLER ÜZERİNE. JETGİLLER AİLESİNİN İSE KIYAMET MEYDANA GELMEDEN HEMEN ÖNCEKİ DÖNEMDE YAŞANDIĞI SÖYLENİYOR.

GARFİELD

GARFİELD ile ilgili görsel sonucu
ÇİZGİ FİLMLERİ ÜZERİNE BİR DİĞER TEORİ İSE GARFİELD HAKKINDA. EĞER GARFİELD’İ İZLİYOR VE SEVİYORSANIZ. GARFİELD’İN SÜREKLİ JHON VE ODDY’İ ÇILDIRTTIĞINI VE HİÇ DURMADAN AÇLIKTAN YAKINDIĞINI BİLİRSİNİZ. PEK ÇOK İNSAN BU ŞİŞMAN SARI KEDİNİN SON DERECE SEVİMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYOR. FAKAT İZLEYİCİLER ARASINDA GARFİELD’İN AÇLIKTAN ÖLMEK ÜZERE OLDUĞUNU DÜŞÜNEN KİŞİLER DE VAR . TEORİYE GÖRE GARFİELD AÇ VE EVSİZ BİR KEDİ VE AÇLIĞI ÖYLE BİR DURUMDAKİ AÇLIKTAN ÖLMEK ÜZERE İKEN İÇİNDE JHON VE ODDY’NİN DE OLDUĞU HALÜSİNASYONLAR GÖRÜYOR. PEK YAYGIN OLMASA DA GARFİELD’İN BU DURUMUNU BÖYLE AÇIKLAYANLAR DA VAR.

ŞİRİNLER

ŞİRİNLER ile ilgili görsel sonucu
PEK ÇOK İNSAN ŞİRİNLERİN SADECE KÜÇÜK UFAK VE MAVİ SEVİMLİ YARATIKLAR OLDUĞUNU DEĞİLDE ASLINDA BUNDAN ÇOK DAHA FAZLA OLDUĞUNA İNANIYORLAR. SÜREKLİ BİRLİKTE ÇALIŞAN BU ŞİRİNLERİN HER BİRİNİN FARKLI BİR ÖZELLİĞİ VAR. EN SIK KULLANDIKLARI SÖZ İSE HER BİR ŞİİRİN ÖZELLİKLE ÖZEL VE BENZER OLDUĞU. PEK ÇOK İNSAN ŞİRİNLERİN NAZİLERİ TEMSİL ETTİĞİNE İNANIYOR. BU TEORİNİN İLK İŞARETİ ŞİRİNLERİN TAKTIĞI ŞAPKALAR TEORİYİ DESTEKLEYENLER ŞİRİNLERİN BU ŞAPKALARLA BEYAZ KUKALAR TAKAN KİŞİLERE BENZEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR İKİNCİ BENZERLİK İSE ŞİRİNLERİN BİRBİRLERİNE SELAM VERİŞ ŞEKLİ. BU SELAM ŞEKLİ HİTLER’İN ASKERLERE SELAM VERİŞ ŞEKLİNE BENZİYOR.

ALAADDİNİN SİHİRLİ LAMBASI

ALAADDİNİN SİHİRLİ LAMBASI ile ilgili görsel sonucu
BU ÇİZGİ FİLMDEKİ TEORİ LAMBADAKİ CİN VE TÜCCARIN AYNI KİŞİ OLDUĞUNU İDDA EDİYOR VE BU TEORİYE İNANA PEK ÇOK İNSAN VAR TEORİYE GÖRE CİN LAMBANIN BİRİLERİ TARAFINDAN ALINMASINI SAĞLAMAK VE SERBEST BIRAKILABİLMEK İÇİN TÜCCARIN KILIĞINA GİRİYOR. ÇİZGİ FİLMDE HEM TÜCCAR HEM CİN KARAKTERLERİ ROBBY WHİLLİES TARAFINDAN SESLENDİRİLİYOR.

THE SIMPSONS SHOW

THE SIMPSONS SHOW ile ilgili görsel sonucu
SIMPSONSLAR ÇİZGİ DİZİSİ İLE İLGİLİ ORTAYA ATILMIŞ PEK ÇOK TEORİ VAR. BU TEORİLERİN KAYNAĞI İSE DİZİNİN BÖLÜMLERİNDE BAHSEDİLEN OLAYLARIN İLERLEYEN TARİHLERDE GERÇEKLEŞMESİ BUNLARDAN EN ÇOK BİLİNENİ 9 EYLÜL İKİZ KULE SALDIRILARI ASLINDA SIMPSONSLAR YILLAR İÇERİSİNDE PEK ÇOK ŞEYİ ÖN GÖRDÜLER. HENÜZ GERÇEKLEŞMEDEN ÖLÜMLERE MALZEME OLMUŞ 10 DAN FAZLA OLAY MEVCUT BUNLARIN EN SONUNCULARINDAN BİRİ İSE DONALD TRUMP’IN BAŞKAN SEÇİLMESİ VE PEK ÇOK FUTBOLCUNUN HAYATINI KAYBETTİĞİ UÇAK KAZASI İKİZ KULELER FACİASI İSE OLAY GERÇEKLEŞMEDEN ÖNCE ARKIN ALDIĞI NEW YORK BİLETİNDE YER ALDI. 9 DOLARLIK BİLETİN ÜZERİNDE NEW YORK YAZISI VARDI. VE 9’UN YANINDAKİ İKİZ KULELER SİLÜETİ 11 GİBİ GÖZÜKÜYORDU İNSANLAR BUNUN 9 EYLÜL 2011’İN KISALTILMIŞ HALİ OLAN 911’İ TEMSİL ETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORLAR.

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

ACILI EZME, KREP, PASTANE POĞAÇASI, ANKARA ÇÖREĞİ YEMEK/TATLI TARİFLERİ

ACILI EZME 2 Adet soğan2 Adet yeşil biber2 Adet domates1 Diş sarımsak1 Tutam dereotu1 Tutam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Youtube Abone,İzlenme,Beğeni Arttırma Platformu